Plan De Brink
Klik hier om de 3D animatie te bekijken

Uitverkochte zaal en enthousiaste dansers bij spetterende uitvoering ABS Jazz-dance

BATHMEN – Het Cultuurhuus Braakhekke in Bathmen bruiste op zondag 30 maart van energie tijdens de jaarlijkse uitvoering van ABS Jazz-dance. De populariteit van de show was overweldigend: beide geplande voorstellingen waren al ruim voor de deadline volledig uitverkocht, waardoor er zelfs extra zitplaatsen moesten worden gecreëerd om aan de vraag te voldoen. Deze grote belangstelling werkte als een extra boost voor de dansende leden van ABS.

De dag begon al vroeg met de nodige voorbereidingen. Vanaf half negen werden de kleedkamers ingericht, de kostuums klaargelegd en de programmaboekjes gevouwen. Vanaf negen uur stroomden de leden per dansgroep binnen om de choreografieën nog een laatste keer gezamenlijk door te nemen. Bij het naderen van de eerste show was de spanning voelbaar, met name bij de jongste deelnemers. Echter, zodra de schijnwerpers aangingen en de muziek startte, verdween alle nervositeit als sneeuw voor de zon. Het enthousiasme en het plezier spatten van het podium.
Het afgelopen jaar is er door de leden hard gewerkt om de dansen tot in de puntjes te perfectioneren, en dat was duidelijk te zien. Achter de schermen zorgden de vele helpende ouders voor een vlekkeloze overgang tussen de verschillende acts, waardoor alle dansers op tijd in de juiste outfit klaarstonden. Het absolute hoogtepunt van de middag was de gezamenlijke slotdans, die een ware energie-explosie op het podium teweegbracht en het publiek tot een staande ovatie bewoog.
De leden, de leiding en de gehele organisatie van ABS Jazz-dance kunnen met trots terugkijken op een zeer geslaagde en drukbezochte editie. De blik is nu al gericht op de uitvoering van 2026.