De Rythmeen klaar voor de renovatie
Bathmen – Vorige week is het startsein gegeven voor de renovatie van Kindcentrum De Rythmeen in Bathmen. Het gebouw uit 1973 wordt de komende negen maanden omgetoverd tot een toekomstbestendig en duurzaam schoolgebouw en kan dan weer lange tijd mee. Schoolleider Karin Steghuis vertelde de kinderen en buurtgenoten over het proces tot nu, de leerlingen zongen enthousiast mee met ‘klaar voor de start’ en daarna werden de letters ‘supertof’ onthuld, die de kinderen hadden geknutseld.
De Deventer jeugd verdient een fijn, veilig, gezond én duurzaam schoolgebouw om zich goed in te kunnen ontwikkelen. Dat staat in het Huisvestingsplan ‘Deventer schoolgebouwen 2024-2040’. De Rythmeen is het eerste project daaruit dat tot uitvoering komt.
Na de herfstvakantie van 2025 is de Rythmeen van het gas af, voldoet het gebouw aan het Kwaliteitskader Huisvesting én past de indeling bij de huidig en toekomstige onderwijsvisie. Namens de gemeente Deventer woonde wethouder Marcel Elferink het startschot bij.