Opbrengst P.J.B. Boeldag 2024 weer naar nuttige doelen
Bathmen – Op vrijdag 27 december vond de jaarlijkse feestelijke uitreiking van de P.J.B. Boeldag plaats in de zaal van Café de Brink. Ook dit jaar werd er weer ruimschoots geld uitgedeeld aan verschillende goede doelen in Bathmen.
Vertegenwoordigers van deze zeventien goede doelen gingen naar huis met een totaalbedrag van
€ 13.550,-. Eén van de spekkopers onder de verdeelde opbrengst is de Zonnebloem. Zij mochten € 1250,- van de P.J.B Boeldag ontvangen ten behoeve van de aanschaf van een elektrisch ondersteunde rolstoel.
De volgende organisaties behoorden dit keer tot de gelukkigen:
- AED Looermark: vervangen AED, € 750,-
- Bathmen Dementie vriendelijk: promotie en kosten, € 750,-
- Bathmens Contact Team: kosten telefoon, internet etc., € 750,-
- Buurtvereniging Dortherhoek: aanschaf schaftwagen, € 750,-
- Hartveilig Bathmen: onderhoud AED, € 750,-
- OKB Bathmen: aanschaf apparatuur, € 1000,-
- Rotary Bathmen: onderhoud beleeftuin Dijkhuis, € 750,-
- Scouting James Lovell: nieuwe kamp tent, € 1250,-
- Survival vereniging Bathmen: aanschaf hout, € 1250,-
- TC Bathmen: jubileum, € 500,-
- Windkorenmolen de Leeuw: toilet buiten, € 1000,-
- De Zonnebloem: elektrisch ondersteunde rolstoel, € 1250,-
- Zozijn Bathmen: tuin opknappen,€ 300,-
- Zwembad de Looermark: activiteitencommissie, € 500,-
- Looschool: tuingereedschap, € 500,-
- Speeldagen Bathmen: organisatiekosten, € 500,-
- Jubileum P.J.B.: 105 jaar bestaan, € 1000,-
Naast het uitreiken van de cheques, hetgeen door Jesse Jonker werd verzorgd, werd dit jaar Wessel Roeterdink in het zonnetje gezet omdat hij zich al 10 jaar lang binnen het Boeldagbestuur inzet. De uitreiking bij Café de Brink werd afgesloten met een groepsfoto van de personen die een cheque ontvingen. Vervolgens werd de avond afgesloten met een hapje en drankje door de vertegenwoordigers van de goede doelen.
“Deze opbrengst is natuurlijk mogelijk gemaakt door de hulp van vele P.J.B. vrijwilligers, waarvoor dank! Wij hopen de Boeldag nog jaren op deze succesvolle wijze door te kunnen zetten!”, aldus