Plan De Brink
Klik hier om de 3D animatie te bekijken

Langenberger Muzikanten spelen op frühschoppenconcert Camping de Waterjuffer

Langenberger Muzikanten 2016

HARFSEN – Na twee succesvolle optredens in het voor- en naseizoen van het afgelopen jaar is er op het campingterrein van Camping De Waterjuffer bij café-restaurant ’t Proathuus op zondag 29 mei een frühschoppenconcert waar De Langenberger Muzikanten hun beste beentje voor gaan zetten.

Deze bekende kapel uit de regio zal onder leiding van de nieuwe dirigent Hans Dijsselhof op het terras van ’t Proathuus een afwisselend programma van polka’s, marsen en walsen ten gehore brengen. De bediening van ’t Proathuus zal u met plezier voorzien van een lekker kopje koffie, een drankje en/of een hapje.

Het concert begint om 11.00 uur en het terras is open en beschikbaar vanaf 10.30 uur.

Gezien de grote publieke belangstelling in het afgelopen jaar, wordt u geadviseerd op tijd aanwezig te zijn, om van een mooie plek op het terras verzekerd te zijn!

Camping De Waterjuffer vindt u aan de Jufferdijk 4 te Harfsen. De entree is gratis.

Voor meer informatie over het concert en/of De Langenberger Muzikanten kunt u terecht bij manager Leonie Stegink, tel. 06-46478185 of stuur een e-mail aan kapel@orpheus-bathmen.nl